19.4.2018

Novinky Reference Produkty Služby Download Ceník Objednat Kontakt Další

Produkty

-

Hotové

Úkoly

Testy

Hlásič

Keys

Počty

- Hotové -

Testy


Program Testy je určen k snadnému vytváření testů z kteréhokoli odvětví s plným využitím všech možností počítačů. Samozřejmostí je následné vyzkoušení z takto vytvořených testů a automatická sumarizace výsledků. 

Dne 19.7.2005 získal tento software akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR (č.j.: 24 525/05-25) včetně možnosti školení.

 • Verze: 1.07
 • Datum vydání: 2.3.2004
 • Další odkazy: detailní popis, download, update, manuál
 • Tento produkt je existuje v různých verzích:


  Program s extralicencí

  Majitel této verze programu Testy smí program používat v rámci firmy nebo společnosti, na kterou je tato verze zaregistrována. Kteroukoli součást programu může tedy libovolně a bez omezení nainstalovat a používat na kterémkoli počítači v rámci této společnosti. Veškeré síťové funkce jsou samozřejmě plně funkční.  Program s multilicencí

  Majitel této verze programu Testy smí program používat v rámci firmy nebo společnosti, na kterou je tato verze zaregistrována. Podprogramy Creatror a Viewer však mohou být v tomto případě nainstalovány pouze na jednom počítači současně. Síťové funkce jsou plně funkční.  Verze pro jednoho uživatele

  Majitel této verze programu Testy smí mít program i jakoukoli jeho součást (včetně hlavních bonusových programů) nainstalovanou současně pouze na jednom počítači. Z těchto důvodů je tato verze omezena o veškeré síťové funkce programu. Ponechány jsou pouze internetové služby.


   
  Vývoj databázových a informačních systémů Webové prezentace a aplikace Grafika Corporate identity